Kapela Heľenine oči prichádza s ďalším novým singlom s názvom „SRDCE MOJE“.

Nový album kapely pod názvom CIRKUS 22 je takmer pripravený a plánujú ho vydať v októbri 2021. Po úspešnom prvom singli NAKA prichádzajú chlapci z prešovskej kapely s novým singlom pod názvom SRDCE MOJE. O čom je táto nová pieseň, prezradil spevák kapely Heľenine oči Martin Mihalčín.

„Chceli sme ako ďalší singel vydať niečo svieže, čo bude po ťažkých časoch a pred príchodom leta vyvolávať u ľudí hlavne optimizmus a pozitívne pocity. Máme toho na výber viac, ale ako druhý singel sme sa rozhodli zaradiť práve túto pieseň, pretože vyslovene vyžaruje dobrú atmosféru a chce sa nám pri nej tancovať.“

Táto skladba je oproti ostatným skladbám kapely HEĽENINE OČI špecifická tým, že na nej prvýkrát spolupracovali s externým producentom.

„Táto skladba mala pôvodne úplne iný text, ale pri práci s producentom Adamom A. Kurucom sme tak nejak prirodzene vbehli do balkánskej témy. Text som teda prepísal a prispôsobil „feelingu“ piesne a pekne to tam sadlo. Adam je fakt šikovný hudobník a keďže  nám to spolu výborne fungovalo, dohodli sme sa, že sa bude podieľať aj na celom novom albume, ktorý aktuálne nahrávame v prešovskom štúdiu u Martina Migaša.

Comments are closed.