Flirtovanie a klišé s ním spojené

Flirtovanie a baliace techniky zoči voči sú v dnešnej internetovej dobe raritou a obzvlášť teraz, keď všetci sedíme prevažne doma alebo chodíme v rúškach. Samozrejme sa nájdu na sociálnych sieťach muži ale často aj ženy, ktoré tento online priestor využívajú na flirtovanie. Poslucháčka Lenka nám napísala, že jeden mladý, pre ňu cudzí muž sa rozhodol pochváliť jej fotografie a oceniť fakt, že nepoužíva množstvo úprav. Zo slušnosti poďakovala a dokonca po čase prijala aj pozvanie na rande.

S flirtovaním sú samozrejme spojené aj frázy, ktorým by ste sa radšej mali vyhnúť ak teda nechcete zažiť nejaký trapas. Poslucháčka Zuzka nám napísala, že jeden muž ju oslovil so slovami: „Tvoj otec musel byť zlodej, keď ukradol tie najkrajšie hviezdy a vložil ti ich do očí.“ Samozrejme tu patrí aj stará klasika „Ty taká krásna a nezadaná?“ Prípadne môžeme pridať: “ Ako to že nemáš krídla? Nie je predsa možné, aby si nebola anjel z neba.“

To, či s vami niekto flirtuje, nemusí byť vždy až také jednoznačné. Niečo, čo môžete vy vnímať ako jasné signály toho, že o vás má druhá osoba záujem, môže ona považovať len za slušné či zdvorilé správanie.

Comments are closed.