IMT Smile na koncerte pokrstili novinku 30X30.

Skupina IMT Smile si v Prešove prevzala ocenenie „ platinový album“ za minuloročný počin SRDCE ROZUM BOULEVARD.  Album, ktorý zohral veľmi dôležitú úlohu vo fungovaní celej skupiny.

„Máme 30 rokov. V roku 1992 sme sa s mojim bratom, niekde pri Tomášikovej ulici, ešte Maťo Migaš spolu s nami, rozhodli, že vymyslíme túto kapelu. To bol nápad!“ prihovoril sa s úsmevom po odohratí piesne Kapela, Ivan Tásler. Vzápätí pozval na pódium Petra Riavu – managing director, Universal Music Slovakia. S Petrom a firmou Universal Music spolupracujeme už od roku 1998, nepretržite.

„ Toto je naozaj výnimočná chvíľa. Práve tu na Dobrom festivale, a v meste kde za posledných 30 rokov, si dovolím tvrdiť vznikla, tá najlepšia slovenská hudba, kapela IMT Smile, rád by som odovzdal Ivanovi a celej kapele platinový album za predaj albumu Srdce Rozum Boulevard“  Peter Riava, ktorý skupine IMT Smile odovzdal platinový album.

Ďakujem, že sa vám naša muzika páči už toľké roky, poďakoval Ivan nielen fanúšikom na festivale v Prešove.

Hneď na to došlo na „krst“ exkluzívneho boxu s názvom 30×30, ktorý obsahuje nielen výberovku 30tich hitov IMT Smile, ale tiež spevník pre gitaru a spev, tiež trsátko, a knihu fotografií 30 rokov IMT Smile.

Spolu s bratom Mirom, Petrom Riavom, tak uviedli túto novinku do života. „ V rámci nášho oslavného roka sme si pripravili rôzne zaujímavé veci, a jednou z nich je takýto špeciálny box. Neviem či sme to niekedy vôbec robili, ale len v Prešove to môžeme urobiť“.

Comments are closed.