Skupina IMT Smile oslavuje svojich 30 rokov od založenia.

Od úplne prvého založenia skupiny uplynulo už 30 rokov. Za ten čas sa IMT Smile stali jednou z najúspešnejších skupín na Slovensku. Prinášajú obrovské množstvo hitov, ktoré si na koncertoch spievajú spoločne so skupinou tisíce ľudí. Summer Tour 2022 sa začína v máji a potrvá do konca augusta. Bude to naozaj dlhé koncertné leto. Po dvoch rokoch sa skupina vracia na amfiteáter vo Východnej, ktorý si obľúbili nielen fanúšikovia, ale aj samotná skupina.

Vypredané amfiteátre, štadióny, malé, veľké kluby, nielen to, je už dnes súčasťou histórie slovenskej hudobnej scény, ktorá sa začala písať v roku 1992, bratmi Ivanom a Mirom Táslerovcami.

K nezabudnuteľným určite patria vystúpenia s Lúčnicou, Kandráčovcami. Ich originálne spolupráce sme mohli zažiť  na doskách SND a tiež na plátnach kín. Titulná  skladba k filmu Čiara priniesla skupine  pozvanie  na Medzinárodný filmový festival Karlove Vary. IMT Smile sú  laureátmi Krištáľového krídla a držitelia ceny OTO.

Rok 2022 bude jednoznačne patriť skupine IMT Smile. Okrem spomínaného letného turné pripravuje skupina špeciálny spomienkový box na roky 1992 – 2022. Ten bude obsahovať nielen hity IMT Smile, ale aj fotografie, spevník a knihu. Na koniec roka skupina plánujú  ďalšie prekvapenie v podobe špeciálneho albumu. Viac informácií o ňom príde v priebehu roka. Všetky aktuálne informácie, prehľad koncertov, festivalov  nájdu priaznivci IMT Smile na www.imtsmile.com.

Comments are closed.