Skupina NO NAME má novú vianočnú pieseň.

Vo vianočnej piesni sa stretli skupina NO NAME a herečka Božidara Turzonovová, ktorí skladbu nahrali spoločne so Symfonickým orchestrom Slovenského rozhlasu.

„Mali sme ambíciu priniesť posolstvo, nie iba prispieť „ďalšou“ vianočnou pesničkou. Druhým želaním bolo, aby sa spojenie s pani Turzonovovou stalo vzácnym. Je to síce iba pár dní od uvedenia piesne do života, ale sila a rýchlosť akou sa pieseň šíri medzi ľuďmi, je neuveriteľná. Najlepšie to vystihol môj brat Ivan, ktorý mi po prvých 24-och hodinách a po všetkých tých tisícoch reakcií, lajkov a videní napísal: Brácho, gratulujem, napísal si virál,“ uvádza líder kapely Igor Timko.

Spojenie hereckej legendy a slovenskej skupiny sa tak dokonale vydarilo. Reakcie fanúšikov sú nadšené a emotívne, pieseň si nevedia vynachváliť Slováci aj Česi.

„Kdekoľvek sa objavíme, každý hovorí o Vianociach s Božidarou. Je to malý zázrak. V kapele sme to analyzovali a dospeli sme k tomu, že ľuďom chýba nádej a pocit, že sa majú na koho a na čo spoľahnúť. Preto sú aj pre nás Vianoce jednou z posledných istôt, ktoré prichádzajú každým rokom. Nenechajme si ich vziať,“ dodáva Igor Timko.

Telefonický rozhovor s Igorom Timkom si môžete vypočuť na našom YouTube.

Comments are closed.