Speváčka Nykki zdieľa optimistický kúsok popovej dokonalosti

‘Playing It Cool’ je uhladená a energická poletná hymna vedená groovy gitarou, funky basovou linkou a pulzujúcimi bubnami. Neodolateľné prostredie pre bujné vokály Nykki a jej chytľavé optimistické texty, kde vyjadruje svoju túžbu po takomto milostnom príbehu, ktorý stojí za to sledovať znovu a znovu.

Skladbu napísala Nykki s Johnom Foylem, známym vďaka svojej práci s Mae Muller a Lolou Young a Stefanem Abingdonem – a.k.a St£fan – medzi jeho hlavné popové hity patrí okrem iného singel pre Selenu Gomez, ktorý s ním spoločne produkovala. ‚Playing It Cool prichádza v krátkom čase po vydaní singla ‚Right Place Wrong Guy‘, ktorý zaznamenal podporu od Spotify ‚New Music Friday‘ a Apple Music ‚New Music Daily‘ a ‚New in Pop‘.

 „Toto je moja prvá 100% pozitívna, veľmi milá pieseň a veľmi ma baví! Napísala som ju pre svojho priateľa. Len som tým vyjadrila svoje pocity, robila som si srandu sama zo seba a bola som pri tom veľmi úprimná a zraniteľná,“ vysvetlila Nykki. „Skladbu sme napísali s Johnom Foyleom a St£fanem cez zoom. Cítila som sa pripravená napísať a vydať milostnú pieseň, ktorá nie je o žiali. Chcela som, aby to bola pieseň, ktorú budete počuť pri poslednej scéne v romantickom filme. Zvuk je rozhodne popovejší a roztomilejší ako čokoľvek, čo som doteraz vydala, ale zároveň je stále môj a vychádza z môjho vzťahu,“ dodáva Nykki o písaní skladby a produkcii.

Hravé hudobné video, ovplyvnené romantickými filmami 90. rokov, je dokonalá ukážka hereckého umenia Nykki. „Chcela som, aby bol videoklip jednoduchý a sladký. Som beznádejný romantik, ktorý vyrástol na romantických filmoch. A chcela som, aby to bolo vidieť aj vo videoklipe. Užili sme si veľa zábavy pri hraní sa s rôznymi lookmi a účesmi, aby to ostatných bavilo sledovať. Som veľmi spokojná s výsledkom a teším sa, že to ľudia uvidia,“ hovorí speváčka.

Comments are closed.